БЕЗОПЛАТНЕ ПОДАННЯ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ ЧЕРЕЗ КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА
 
 

Умови надання статистичної інформації
 

Статистична інформація, розміщена на офіційному веб-сайті Головного управління статистики у Луганській області (www.lg.ukrstat.gov.ua), є доступною та відкритою для всіх користувачів без будь-яких обмежень. Для отримання цієї інформації не потрібний спеціальний дозвіл, але у разі її використання з метою подальшого поширення користувачами обовязково повинно робитись посилання на джерело отримання даних За даними Головного управління статистики у Луганській області.

Головне управління статистики у Луганській області відповідно до Комплексної програми здійснює підготовку та випуск значної кількості статистичних збірників та бюлетенів, перелік яких наведено в Каталозі статистичних публікацій.

Надання статистичної інформації на платній основі органами державної статистики здійснюється на підставі статті 24 Закону України Про державну статистику та постанови Кабінету Міністрів України Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі від 8 листопада 2000 року № 1659 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України Про внесення змін у додаток до Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі від 3 серпня 2011 року № 820).

Надання органам державної влади, органам місцевого самоврядування та іншим користувачам статистичної інформації, яка не передбачена планом, здійснюється на платній основі, в тому числі із залученням працівників структурних підрозділів територіальних органів, що утримуються за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, чисельність яких визначається Держстатом.

Більш детальнішу інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті Головного управління статистики у Луганській області у розділі Діяльність Головного управління / Плани та графіки роботи / План державних статистичних спостережень на 2021 рік.

З питань замовлення та придбання статистичної інформації на платній основі необхідно звернутись до Головного управління статистики у Луганській області до управління поширення інформації та комунікацій:

адреса: вул. Вілєсова, 1-в, каб. 617, 6-й поверх, м. Сєвєродонецьк, Луганська обл., 93402, Україна

телефон: (06452) 2-10-21

е-mail: gus_lg@ukrstat.gov.ua

Web: www.lg.ukrstat.gov.ua

Для оформлення замовлення щодо надання необхідної статистичної інформації потрібно надіслати лист-запит поштою або на електрону адресу
(E-mail
gus_lg@ukrstat.gov.ua), складений у довільній формі. У запиті зазначити запитувану інформацію, визначити її деталізацію (за видами діяльності, в цілому по області або в розрізі міст та районів обласного значення, організаційно-правовими формами господарювання тощо), період (або на яку дату), за який потрібно надати дані, а також обовязково вказати:

для юридичних осіб-замовників інформації назву, адресу, телефон та контактну особу підприємства, організації, установи;

для фізичних осіб прізвище, адресу, контактний телефон особи-замовника.

Для проведення розрахунків Головним управлінням статистики готується відповідний пакет документів (договір, акт виконаних робіт, рахунок-фактура). Оплата вартості послуг з підготовки та надання інформації здійснюється за безготівковим розрахунком. Вартість конкретної запитуваної інформації залежить від витрат часу для її підготовки.

Організаційні заходи щодо ознайомлення користувачів з опублікованими статистичними даними здійснює управління поширення інформації та комунікацій. Довідкову інформацію можна отримати за телефоном: (06452) 2-10-21.